За Якою Ціною Продами Нерухомість?

What Price To Sell My House?

Корисні Поради Щодо Встановлення Ціни на Нерухомість для Продажу

Продаж будинку є важливим процесом, який вимагає від власника будинку базових знань ринку нерухомості. Одним з факторів, що грає вирішальну роль у продажу будинку, є його ціна, яку необхідно вибрати з огляду на поточну ринкову вартість нерухомості.

Отримайте БЕЗКОШТОВНУ Оцінку Прямо Зараз

Брокер з нерухомості є експертом у своїй справі і точно підкаже Вам за якою ціною продати ваш будинок. Уклавши угоду з професіоналом, продаж будинку стає приємним і комфортним процесом.  Надійний брокер не тільки запропонує хорошу ціну за вашу нерухомість, але й допоможе Вам швидко знайти потенційних покупців.

Навіщо Наймати Брокера по Нерухомості при Продажу будинку?

Хіба продати будинок самому не є оптимальним рішенням, щоб заощадити гроші, запитаєте Ви?

Коли Вам потрібен певний сервіс, наприклад, як стрижка, пошиття одягу, будівництво меблів і так далі, Ви не намагаєтеся зробити це самостійно без допомоги професіонала. Так, брокер з нерухомості обійдеться не безкоштовно, найм агента з нерухомості має на увазі оплату комісійних, але професійна допомога брокера з нерухомості є ключем до успіху процесу продажу будинку.

Корисні Поради як Продати Вашу Нерухомисть Вигідно та Швидко

Ось вони …

Не завищувати ціну

А що буде, якщо поставити занадто високу ціну на будинок, запитаєте Ви?  Максимальна кількість потенційних покупців не зацікавиться, коли побачать надто високу ціну на будинок, вони просто пройдуть повз нього навіть не зазирнувши до вас. Завищена ціна спочатку призводить до втрати інтересу потенційних покупців, адже вони хочуть купити нерухомість за вигідною для них ціною. Пам'ятайте, що вартість залежить від попиту і поточної ринкової вартості нерухомості. Проконсультуйтеся із експертом.

 

Проаналізувати ринок продажів за поточний рік

Складіть список будинків, які були продані в тому ж районі, де знаходиться ваша нерухомість. Подивіться на ціни та порівняйте їх, ваша ціна має бути схожа на ціни у складеному вами списку. І ще одне, ваш список не повинен перевищувати останні 3 місяці за поточний рік. Також зверніть увагу на все, що стосується околиць і будинків в окрузі : дата будівництва будинків, транспортні розв’язки поблизу, парки, магазини і т.д.  Брокер може дуже швидко надати вам всі потрібні дані про ваш район та середню вартість продажу будинків у вашому секторі за поточний рік.

Найняти брокера з нерухомості

Досвідчений брокер з нерухомості може допомогти Вам. По-перше, брокер має доступ до інформації про нерухомість, якої у вас немає. По-друге, у нього є надійна мережева база, завдяки якій він може знайти безліч потенційних покупців.  По-третє і найголовніше, брокер з нерухомості може допомогти вам встановити конкурентоспроможну, правильну і кращу ціну на ваш будинок.

У мене все, рішення завжди залишається за Вами. Успіхів Вам і можливо до швидкої зустрічі зі Мною!

Отримайте БЕЗКОШТОВНУ Оцінку Прямо Зараз
We Provide Some Tips That Can Help You Decide
mapcrosscheckmark-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram