Швидко. Безпечно. Безкоштовно.

За Яку Ціну Продати Житло ?

Ми допоможемо Продати Вашу Нерухомість за максимально вигідною ціною

STÉPHANE GARNEAU, Courtier immobilier résidentiel et commercial

REMAX ALLIANCE, Stéphane Garneau Courtier Immobilier Inc.

Montreal, Québec, Canada

Хто я ?

Моя професійна кар'єра у сфері нерухомості розпочалася у 2015-му році, коли я відчув необхідність поставити перед собою нову мету.  Я став брокером з житлової та комерційної нерухомості.  У Монреалі я працюю в компанії номер 1 у Квебеку – RE/MAX.  До цього, більше 20 років я пропрацював у фінансовій індустрії, займаючи різні стратегічні та операційні функції в управлінні фінансовим ринком.

 Я можу Вам допомогти з будь-яким проектом, будь то продаж чи купівля нерухомості.  Моя мета – надати Вам якісний сервіс у угодах з нерухомістю та зробити весь процес роботи максимально ефективним, позитивним та якісним.

 Ви хочете купити або продати будинок, або придбати нерухомість яка приноситиме Вам дохід, звертайтеся до мене за порадою прямо зараз.  Я з радістю допоможу реалізувати всі Ваші проекти у сфері нерухомості.

 Завдяки моєму багаторічному досвіду ведення переговорів, відстеження ринку нерухомості та знань законодавства, я можу гарантувати вигідну угоду для кожного з Вас!

Якісний Та Професійний Сервіс В Операціях З Нерухомостю

Ознайомтеся з моєю гарантією обслуговування
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ МЕНІ 514-244-7744
buyer

Шукаєте Покупця Для Вашої Нерухомості

Ви хочете ШВИДКО ПРОДАТИ на КРАЩИХ хумовах. З нами це ШВИДКО, ПРОСТО та за ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ.

property

Шукаєте Нерухомість

НАША МЕТА, допомогти Вашому проекту у сфері нерухомості реалізуватися. Ми ХОЧЕМО щоб Ваш досвід купівлі або продажу нерухомості був максимально комфортним і якісним.

sell-property

Бажаєте Інвестувати І Отримувати З Цього Дохід

Проконсультуйтеся у ЕКСПЕРТА, щоб отримати НАЙКРАЩУ ЦІНУ на ПРОДАЖ і КУПИТИ на КРАЩИХ УМОВАХ.

Чому варто зупинити Ваш вибір на Мені?

Моє ім'я, Стефан Гарно, є синонімом надійного та чесного брокера у місті Монреаль. Я та моя команда допомагаємо Нашим клієнтам ефективно та якісно реалізувати всі їхні проекти у сфері нерухомості. Наприкінці кожної угоди Наш клієнт завжди отримує бажаний результат. Моя мета – надати кожному з Вас першокласний сервіс протягом усього робочого процесу. Якщо Вам потрібна допомога, звертайтеся до мене зараз.  Не відкладайте на завтра те, що можна зробити Сьогодні та Зараз!

БРОКЕР ОДНІЄЇ З ВЕДУЧИХ КОМПАНІЙ RE/MAX ALLIANCE
ПРОФЕСІЙНА І НАДІЙНА КОМАНДА
З РАНКУ ДО ВЕЧОРА З ВАМИ НА ЗВ’ЯЗКУ
ЕКСКЛЮЗИВНА ПРОГРАМА МАРКЕТИНГУ
ПЕРСОНАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КОЖНОГО КЛІЄНТА
НАРОДИВСЯ І ВИРОС У МОНРЕАЛІ - ЛЮБЛЮ СВОЄ МІСТО
100% ПОЗИТИВНИХ ВІДГУКІВ ВІД МОЇХ КЛІЄНТІВ
expertise
Професійна експертиза
vip service

VIP сервіс

24-hours-support

Безкоштовна оцінка протягом 24 годин

Отримайте БЕЗКОШТОВНУ оцінку сьогодні

ВІДГУКИ МОЇХ КЛІЄНТІВ

 • Мій друг дуже рекомендував Stéphane Garneau. Він сконцентрований і професійний. Продаж триплексу пройшла приємно і без сюрпризів. Спілкування зі Stéphane було дуже ефективним. Він подбав про все, в цілому це був корисний досвід продажу з професійним брокером! Рекомендую його!

  Jean Couture
 • Я б дуже рекомендував Stéphane Garneau якщо ви бажаете щоб ваша купівля чи продаж нерухомості пройшов гладко.

  Daniel Mercier

 • Дуже професійне обслуговування. Гарна підтримка до кінця продажу. Дуже рекомендую Stéphane Garneau!

  Thanh Loc Lu

 • Stéphane Garneau – людина з великим досвідом і доброзичливістю, він вміє чути свого клієнта і дуже чуйний, довірте йому вашу справу, і ви побачите його професіалізим. Я дуже задоволений працею з ним!

  Slimane Gueni

 • Бездоганний сервіс. Професіоналізм № 1. Спокій. Завжди доступный на зв’язку, готовий задовольнити наші потреби. Віт з повагою ставився до нашого темпу прийняття рішень. Ми без вагань рекомендуємо Stéphane Garneau для всіх видів операцій з нерухомістю.

  Olivier Paquin

 • Stéphane завжди слухає своїх клієнтів, він швидко взявся за мою справу. Мій проект мав кілька проблем, але він ніколи не опускав руки і завжди знаходив швидкі та ефективні рішення. Stéphane має гарний досвід продажів і великий професійний потенціал для реалізації будь-яких проектів у сфері нерухомості. Щиро дякую Stéphane Garneau!

  Firouz Nikpour-Naini

 • Велике спасибі Stéphane за твій професіоналізм, досвід, гнучкість та відповідальність. Відмінний досвід продажу нашого кондомініуму та покупки нашого чудового будинку.
  Я без вагань рекомендую його, ще раз дякую!

  Sandra Hunt

Stéphane Garneau Ваш Агент З Нерухомості

Зателефонуйте мені зараз
(514) 244-7744
Радий допомогти Вам з будь-яким проектом у сфері нерухомості
[email protected]
stefane
mapcrossarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram